برای دیدن کلیپ اصلی به کلیپ آموز وارد شوید.

31
قیمت (ریال)
20,000
1397/12/02
07:53

MCSA : Event Viewer, Task scheduler , Inheritance

دسته بندی :  شبکه:MCSA 2016

mosaddegh

christmas_star_empty christmas_star_empty christmas_star_empty christmas_star_empty christmas_star_empty

توضیحات

نظرات کاربران

پرسش و پاسخ

Event Viewer:

فعالیت اصلی این نرم افزار ذخیره سازی تمام لاگ های سیستم ارور ها error  و خطا های سیستم می باشد ، مثلا هنگامی که شما مشغول کار با نرم افزار های مختلف هستید ، نرم افزار های کوچک دیگری نیز به صورت اتوماتیک فعالیت هایی انجام می دهند که ممکن است شما آن ها را مشاهده ننمایید و در حین انجام این عملیات ها یکی از نرم افزار با خطا مواجه شود و باعث ایجاد اختلال در سیستم شما گردد ، کاربرد این نرم افزار اینجاست که در مراجعه های بعدی به ویندوز می توانیم Log Error تمام خطا ها را مشاهده و جهت رفع مشکل اقدام نماییم . البته برای رفع این خطا ها می بایست هر کدام از ارور ها را در موتور های جستجو سرچ نمایید و با نحوه حل خطا های مختلف آشنا شوید .

 

event-viewer

Task Scheduler:

شاید شما به این فکر کنید که Task Scheduler یه ابزار زمان بندی برای اجرای برنامه های در زمانی خاص است اما نکته اینجاست که توان Task Scheduler بیشتر از این حرف هاست و به بخشی جدایی ناپذیر از ویندوز تبدیل شده است.

 

در روزگاران قدیم، ویندوز یک خروار از خدمات در حال اجرا در پس زمینه داشت که فقط برای انجام کارهایی مانند رویدادهای پاکسازی سیستم یا تعمیر و نگهداری استفاده می شد که اکنون فقط در یک زمان خاص اجرا می شوند. این به این معنی است که پردازش و فضای کمتری از رایانه شما توسط سیستم عامل اشغال می شود.

 

Windows_7_Task_Scheduler

inheritance: 

inheritance